به اولین و تنها انجمن هواداران گروه سیستم آو ا داون خوش آمدید
 
HomeFAQSearchRegisterLog in

Share
 

 قوانین انجمن

Go down 
AuthorMessage
Emad
Admin
Admin
Emad

Join date : 2012-03-09
Birthday : 1994-06-30
Posts : 86
Age : 25
Location : The Toxicity

قوانین انجمن Empty
PostSubject: قوانین انجمن   قوانین انجمن Icon_minitimeFri Mar 09, 2012 2:50 pm

به لحاظ حفظ قوانین سایت و مشخص كردن اهداف و همچنين راحتی کاربران اين قوانين را وضع كرده ايم
که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند. در غیر این صورت مسؤولین انجمن این حق را دارند که موضوعات، مقالات، اخبار و تمامی توضیحات و در برخی مواقع حق عضويت آن کاربر را از سایت حذف نمایند.
این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كنند.
این قوانین بلااستثنا می باشند و در رابطه با تمامی كاربران از جمله تازه وارد، فعال، همكاران سايت ، مدیران انجمن ها و بخش ها و ... اجرا خواهند شد.

قانون شماره 1
تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در انجمن، از کلمات مناسب در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد گرديد. حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگلیسی به جای فارسی ايجاد نماييد.

قانون شماره 2

كاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، عضويت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها برای همیشه قطع خواهد گرديد.

قانون شماره 3

در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور، نوشته شخص خاصی بود، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

قانون شماره 4

در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصی خود، از تبلیغات تجاری (سايت و غير) خودتان و دیگران جداً خودداری نمایید . توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد ، به غیر از این عمل شود عضويت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 5

در صورت مشاهده هر گونه بی احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسؤولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمن ها و يا كل سايت قطع خواهد شد.

قانون شماره 6

در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از یک کاربر در صورت تمایل آدرس تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا سریعاً به موضوع رسیدگی شود. چنانچه کاربری خود به جای مدیر در زمینه ای تصمیم گیری و شخصاً با کاربر دیگری برخورد کند، سریعاً ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد.

قانون شماره 7

در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعاً حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 8

هرگونه بحثی که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی شما شد، می توانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

قانون شماره 9

در صورت داشتن انتقاد از یک مدیر لطفاً در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصی آن را برای آن مدیر ارسال نمائید، چنانچه انتقاد و یا اعتراض نسبت به عمل یا رفتار مدیری در انجمن دارید، لطفاً آنرا فقط از طریق پیغام خصوصی برای مدير تارنما بفرستيد.

قانون شماره 10

درهنگام پست دادن از ارسال پست های Spam نظیر "مرسی, خیلی باحال بود, متشکرم, دمت گرم, شکلک و ..." خودداری کنید.


قانون امضا

قرار دادن ادرس سایت شخصی در امضا و زیر اواتار در این انجمن ممنوع می باشد
Back to top Go down
View user profile https://persiansoad.forumotion.com
 
قوانین انجمن
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
انجمن هواداران گروه سیستم آو ا داون | Persian SOAD :: Forum Rules's :: Announcements-
Jump to: